Podsumowanie współpracy z redccon.pl

Moja współpraca z redccon.pl niestety jakiś czas temu dobiegła końca...była to jedna z najbardziej owocnych moich współprac.... dziękuję bardzo za możliwość tak przyjemnego testowania..Wszystkie produkty , które otrzymałam dzięki redccon.pl są oczywiście wykorzystywane w mojej kuchni i jestem z nich bardzo zadowolona...najbardziej chyba z frytkownicy..ostatnio często była w użyciu..były w niej smażone zrazy, pieczarki , kurczak, skrzydełka i ponownie skrzydełka....no i oczywiście frytki, ziemniaki w plasterkach itp.
Waga  oczywiście też jest używana w moje kuchni..i to dość często..ja dużo piekę ..więc ważenie jest wskazane przy wypiekach..
Zestaw form do pieczenia składający się z tortownicy z kominem o średnicy 28 cm, keksówki oraz formy do tarty o średnicy 30 cm jest również przydatny w mojej kuchni...najczęściej chyba używana jest keksówka..piekę w niej nie tylko ciasta , ale także i chleby..jest idealna..zresztą reszta foremek też.
Pojemniki do mikrofalówki najczęściej są wykorzystywane do podgrzewania różnych potraw..moi domownicy czasem wracają do domu o różnej porze, a czasem jak wracają to ja jestem już w pracy..więc takie pojemniki szybko i łatwo podgrzeją obiadek..
Naleśnikarka  służy nie do smażenia nie tylko naleśników, ale i pancakes..jest super..
Patelnię używam również dość często...zazwyczaj do duszenia mięska itp..chociaż do smażenia też..
No i na koniec mojej współpracy wybrałam gofrownicę ..nie chodziło mi w sumie tyle o gofrownicę,ale o wkład do wypiekania orzeszków.Kiedyś pożyczałam od koleżanki specjalną patelnię do wypiekania takich orzeszków..a teraz mam już swoje urządzenie do wypiekania takowych smakołyków.Gofrownica ma trzy wymienne wkłady...można w niej piec gofry,orzeszki oraz ciasteczka w kształcie choinki, bałwanka itp..Ja piekłam już gofry z dodatkiem czekolady...gofrownica jednak ma za słabą moc...700 W to jednak ciut za mało...i trzeba troszkę dłużej piec gofry niż to sygnalizuje lampka kontrolna..Orzeszki ..piekłam już dwa razy..i znów mam zamiar upiec..i jestem bardzo zadowolona..

Komentarze

  1. świetne są te ciasteczka orzeszki :)

    OdpowiedzUsuń
  2. taka gofrownica to i mnie by się przydała :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Moje gratulacje udanej współpracy. :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny i komentarz... Pozdrawiam i zapraszam ponownie.....
Zrobiłaś/eś jakieś danie z przepisu z mojego bloga ? Zrób zdjęcie i przyślij do mnie..a umieszczę je w galerii.