niedziela, 4 maja 2014

Podsumowanie współpracy z redccon.pl

Moja współpraca z redccon.pl niestety jakiś czas temu dobiegła końca...była to jedna z najbardziej owocnych moich współprac.... dziękuję bardzo za możliwość tak przyjemnego testowania..Wszystkie produkty , które otrzymałam dzięki redccon.pl są oczywiście wykorzystywane w mojej kuchni i jestem z nich bardzo zadowolona...najbardziej chyba z frytkownicy..ostatnio często była w użyciu..były w niej smażone zrazy, pieczarki , kurczak, skrzydełka i ponownie skrzydełka....no i oczywiście frytki, ziemniaki w plasterkach itp.
Waga  oczywiście też jest używana w moje kuchni..i to dość często..ja dużo piekę ..więc ważenie jest wskazane przy wypiekach..
Zestaw form do pieczenia składający się z tortownicy z kominem o średnicy 28 cm, keksówki oraz formy do tarty o średnicy 30 cm jest również przydatny w mojej kuchni...najczęściej chyba używana jest keksówka..piekę w niej nie tylko ciasta , ale także i chleby..jest idealna..zresztą reszta foremek też.
Pojemniki do mikrofalówki najczęściej są wykorzystywane do podgrzewania różnych potraw..moi domownicy czasem wracają do domu o różnej porze, a czasem jak wracają to ja jestem już w pracy..więc takie pojemniki szybko i łatwo podgrzeją obiadek..
Naleśnikarka  służy nie do smażenia nie tylko naleśników, ale i pancakes..jest super..
Patelnię używam również dość często...zazwyczaj do duszenia mięska itp..chociaż do smażenia też..
No i na koniec mojej współpracy wybrałam gofrownicę ..nie chodziło mi w sumie tyle o gofrownicę,ale o wkład do wypiekania orzeszków.Kiedyś pożyczałam od koleżanki specjalną patelnię do wypiekania takich orzeszków..a teraz mam już swoje urządzenie do wypiekania takowych smakołyków.Gofrownica ma trzy wymienne wkłady...można w niej piec gofry,orzeszki oraz ciasteczka w kształcie choinki, bałwanka itp..Ja piekłam już gofry z dodatkiem czekolady...gofrownica jednak ma za słabą moc...700 W to jednak ciut za mało...i trzeba troszkę dłużej piec gofry niż to sygnalizuje lampka kontrolna..Orzeszki ..piekłam już dwa razy..i znów mam zamiar upiec..i jestem bardzo zadowolona..

3 komentarze :

  1. świetne są te ciasteczka orzeszki :)

    OdpowiedzUsuń
  2. taka gofrownica to i mnie by się przydała :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Moje gratulacje udanej współpracy. :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i komentarz... Pozdrawiam i zapraszam ponownie.....
Zrobiłaś/eś jakieś danie z przepisu z mojego bloga ? Zrób zdjęcie i przyślij do mnie..a umieszczę je w galerii.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.