Obieraczki z Ostrego SklepuJakiś czas temu ze sklepu Ostry sklep dostałam 3 obieraczki, każdą inna.Są one solidnie wykonane i bardzo wygodne w użyciu, są bardzo lekkie i poręczne.Obieraczki są ostre i nie wymagają ostrzenia.Ostry sklep daje nam na nie gwarancję dożywotnią.Ze wszystkich trzech obieraczek jestem zadowolona i każdą z nich używam w swojej kuchni.Przy użyciu tych obieraczek warzywa lub owoce skórki z nich są obierane bardzo cienko, co jest według mnie dużym plusem.Obierając owoce czy ziemniaki zwykłym nożem na pewno tak byśmy sobie nie poradzili i skórka na pewno byłaby grubsza.

Obieraczka do warzyw z jednostronnym ostrzem dla praworęcznych.Jest to jedno z tych narzędzi które przydadzą się zarówno kawalerom :) jaki i lubiącym wygodę doświadczonym kucharzom. Obieraczka wykonan jest z nierdzewnej stali i jest bardzo trwała . Można ją myć w zmywarce.
Obieraczka z ostrymi ząbkami do pomidorów i miękkich owoców. Obrotowe ostrze dostosowuje sie do powierzchni. Ostrze jest dwu kierunkowe, mozna obierać od siebie albo do siebie. Obieraczka przystosowana jest do obsługi przez osoby prawo i lewo ręczne.Całkowita długość 17,5 cm.
Obieraczka do jarzyn wykonana w całości z metalu.

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny i komentarz... Pozdrawiam i zapraszam ponownie.....
Zrobiłaś/eś jakieś danie z przepisu z mojego bloga ? Zrób zdjęcie i przyślij do mnie..a umieszczę je w galerii.