Soki Sadvit

Pierwszy raz spotkałam się z sokami w takim nietypowym opakowaniu..a wszystko to dzięki uprzejmości Sadvit..Soki pakowane w ekologiczne opakowania typu bag-in-box. Składają się one z kartonu (wielokrotnego użytku) oraz worka z kranikiem o pojemności 5 litrów.Kranik jest specjalnie skonstruowany, aby powietrze nie dostawało się do środka.Opakowania z sokiem nie musimy przechowywać w lodówce [ w sumie byłby to kłopot, bo to dość duże opakowanie]..sok po otwarciu zachowuje świeżość aż do  21 dni..a nie tak jak inne soki , które należy spożyć w ekspresowym tempie, żeby się nie zepsuły...Soki Sadvit  są tak pyszne, że u mnie zostaną wypite szybciej niż w ciągu  21 dni od otwarcia..... według mnie to jest duży plus..taki długi termin przydatności po otwarciu..
Dziś tylko kilka zdjęć soków..a później coś z nich wyczaruję..tzn..już nawet coś zrobiłam..


Kilka słów o sokach ze strony Sadvit.
Produkcja owoców w naszej rodzinie sięga kilku pokoleń wstecz. W ostatnim czasie postanowiliśmy rozwinąć działalność o tłoczenie soków.
Nasz sok jest naturalnie mętny, wyprodukowany z całych owoców metodą tłoczenia na zimno. Łagodna pasteryzacja sprawia, że sok przez długi okres zachowuje naturalny smak oraz cenne składniki odżywcze zawarte w owocach.
Jak wykazano w badaniach soki mętne są bogatym źródłem błonnika oraz polifenoli, czyli naturalnych przeciwutleniaczy, dzięki czemu powstrzymują procesy starzenia, działają przeciwnowotworowo oraz wspomagają prace układu pokarmowego.
Naszym celem jest jak najlepiej trafiać w gusta klientów, dlatego na każdym opakowaniu soku znajduje się oznaczenie odmiany jabłek, z której został wytłoczony – teraz możesz pić sok ze swoich ulubionych jabłek. Zamieszczona jest również informacja o słodkości soku, która zależy od dojrzałości owoców użytych do produkcji.
Z firmą Sadvit możesz chronić środowisko. Soki pakowane są w ekologiczne opakowania typu bag-in-box składające się z worka z sokiem i kartonu, który może zostać wielokrotnie użyty. Dzięki specjalnej konstrukcji kranika uniemożliwiającej dostanie się powietrza do worka sok zachowuje świeżość nawet 21 dni po otwarciu.
Stale poszerzamy sieć sklepów i restauracji z którymi współpracujemy. Szczegółową informacje gdzie kupić/wypić nasz sok znajdziecie w zakładce o tym samym tytule.
Badania soków przeprowadzone przez liczne instytuty dowodzą, że soki mętne zapobiegają chorobom nowotworowym, powstrzymują procesy starzenia oraz pozytywnie wpływają na działanie układu pokarmowego i naczyniowego. Są one bogatym źródłem błonnika, przeciwutleniaczy oraz polifenoli.
Soki mętne mają niski indeks glikemiczny, dlatego polecane są również dla osób stosujących dietę.
Z firmą Sadvit możesz chronić środowisko i oszczędzać zasoby naturalne.
Nasze soki pakujemy w ekologiczne opakowania typu bag-in-box. Składają się one z kartonu (który może być wykorzystany wiele razy) oraz worka z kranikiem. Specjalna konstrukcja kranika uniemożliwia dostawanie się powietrza do środka, dzięki czemu sok zachowuje świeżość nawet do 21 dni po otwarciu opakowania.
Jeżeli już posiadasz karton możesz kupować worki zapakowywane w przyjazne środowisku (biodegradowalne) torby – soki zapakowane w ten sposób są oferowane w niższej cenie.

Komentarze