Tarka Deco Star


Kolejna moja nowa  tarka to  Deko star..służy ona do wykonywania dekoracji z warzyw ..ale i nie tylko. Deco Star to gwiazda dekoracji.

Ta tarka powinna się pojawić w kuchni każdej osoby, która obok walorów smakowych ceni sobie również walory estetyczne przygotowywanych posiłków oraz czas ich przygotowywania. 
Jest to bardzo prosta w obsłudze tarka, na której przy pomocy kilku ruchów dłoni otrzymamy przepiękne plastry z ogórka, rzodkiewki, ziemniaka i wielu innych warzyw.

Jest to bardzo prosta w obsłudze tarka, na której przy pomocy kilku ruchów dłoni otrzymamy przepiękne plastry z ogórka, rzodkiewki, ziemniaka i wielu innych warzyw. 

Warzywa liściaste poszatkujemy w ozdobne karbowane słupki. Przy jej pomocy można bez trudu wykonać ozdobne plastry np. z cebuli na szaszłyki. 
Tarka Deco Star przygotuje nam także wesołe karbowane frytki dla najmłodszych.

Uwaga: Jeżeli będziemy prowadzili warzywo lub owoc po tarce ruchem prostym „góra – dół” w efekcie otrzymamy karbowane plastry. Jeżeli natomiast na zmianę będziemy obkręcać dłoń z prowadzonym warzywem o kąt 90° otrzymamy plasterki w kratkę, z otworkami z warzyw ( marchew, ogórek, rzodkiew... ) 

Komentarze

 1. Ale fajne kształty idzie wyczarować ;) Zapraszam na konkurs : http://book-and-cooking.blogspot.com/2012/09/konkurs-z-firma-prymat.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego dobrego dla Was Kochani, w szczęściu i zdrowiu nastepne długie lata.
  Buziaki.
  Takie tarki to prawdziwy skarb, cuda można wyczarować:-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam takie gadżety do kuchni..przy zrobieniu dekoracji czy nawet pocięcia w kratkę zwykłej marchewki do zupy sprawia że pozornie zwykłe danie nabiera rumieńców i staje się nadzwyczaj efektowne..Już ci zazdroszczę że masz je w swojej kuchni

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny i komentarz... Pozdrawiam i zapraszam ponownie.....
Zrobiłaś/eś jakieś danie z przepisu z mojego bloga ? Zrób zdjęcie i przyślij do mnie..a umieszczę je w galerii.