Mandolina


Parę dni temu moja kuchnia a dokładniej wyposażenie kuchni powiększyło się o tarkę..w sumie fachowo nazywa się to mandolina..użyłam jej już kilka razy i moje stare tarki poszły na śmietnik..zostawiłam tylko tarkę a raczej maszynkę do tarcia ziemniaków..ale i tą muszę wymienić ..Mandolina V5 to zestaw tarek, a dokładniej to jest jedna tarka ,a ma trzy wymienne wkładki.. za pomocą tych wkładek można wyczarować różności..w komplecie jest stojak, który zabezpiecza ostrza przed zniszczeniem, a także chroni przed skaleczeniem..a ostrza są bardzo ostre..jest także halter-który podczas tarkowania ochroni nasze paluszki przed skaleczeniem.. 

Taką tarkę i ie rzeczy możecie kupić tutaj...
Mandolina „V5 Power” ma innowacyjne rozwiązanie regulacji grubości plastra, kostki lub pasków. Została ona wyposażona w dodatkowy przycisk dzięki któremu nie trzeba już wyjmować wkładki aby uzyskać pożądany efekt. Po naciśnięciu kolorowego przycisku z boku Mandoliny zwalniamy blokadę i płynnie ustawiamy żądaną grubość plastra, kostki lub pasków.
W zestawie można znaleźć:
 • Wkładka bez noży
  Pozycja „safe” – służy do bezpiecznego przechowywania szatkownicy.
  Noże są zablokowane a my pewni o bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych.
  Kolejne pozycje wkładki bez noży to aż 4 grubości plastra:
  -bardzo cienki
  -cienki
  -średnio cienki
  -gruby
 • Wkładka 3,5mm
 • Wkładka 7mm

Wkładka 3,5 mm oraz 7 mm dają dodatkowo po 2 grubości kostki lub pasków. Dzięki wymiennym wkładką i regulacji grubości na V5 Power uzyskamy 4 grubości plastra, 4 rozmiary pasków oraz 2 rozmiary kostki – w sumie aż 10 możliwości. Wystarczy nacisnąć i przesunąć wkładkę na odpowiednie położenie. 

Sprzęt jest dla osób praworęcznych jak i leworęcznych, leży wyjątkowo dobrze w dłoni. Pomaga mi w wielu czynnościach w kuchni. Gumowe nóżki umożliwiają stabilną pracę pod dowolnym kątem. W zestawie obok 3 wkładek jest także uchwyt do trzymania warzyw i owoców chroniący dłonie w czasie pracy.
Mandolina V5 dostępna jest w kolorze białym, czerwonym lub pomarańczowym.
Komentarze

 1. Fajne! Muszę się temu przyjrzeć :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Dostałam ją na urodziny w tym roku i jestem nią zachwycona!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny i komentarz... Pozdrawiam i zapraszam ponownie.....
Zrobiłaś/eś jakieś danie z przepisu z mojego bloga ? Zrób zdjęcie i przyślij do mnie..a umieszczę je w galerii.