Bahlsen- pyszne ciasteczka


Właśnie otrzymałam słodką przesyłkę  do testowania...zapowiada się pyszne testowanie ciasteczek Bahlsen -DZIĘKUJĘ.


Kilka słów o firmie Bahlsen                                                                                                                                                                 Bahlsen jest synonimem najwyższej jakości wypieków, doskonałych procesów i struktur. Od pokoleń rozkosz jedzenia ciastek kojarzona jest z nazwiskiem Bahlsen. Znakomity smak, wysoka jakość i zaufanie do produktów uczyniły firmę Bahlsen tym, czym jest dzisiaj: nowoczesną, nieustannie odnoszącą sukcesy firmą rodzinną. Dzięki dwóm czołowym markom Bahlsen i Leibniz firma Bahlsen jestliderem branży w Niemczech, a w zasięgu Europy czołowym dostawcą wyrobów cukierniczych. Krajowe marki, jak np. Kornland w Austrii, Krakuski w Polsce czy Brandt w Niemczech dopełniają bogate portfolio produktów, które produkowane są w pięciu oddziałach w Europie i eksportowane do ponad 80 krajów na świecie. Firma zmienia się wraz ze zmieniającymi się przyzwyczajeniami i upodobaniami konsumentów. Wychodzenie naprzeciw zmianom i śledzenie trendów to siła innowacyjności firmy Bahlsen. Zespół specjalistów pełnych doświadczenia, fachowej wiedzy i niezbędnej kreatywności pozwala firmie sprostać największym wymaganiom rynkowym. To dzięki ich fachowej wiedzy i zaangażowaniu konsumenci zawsze otrzymują produkty o niezmiennym wysokim poziomie jakości. Ponadto we wszystkich obszarach działalności przedsiębiorstwa duży nacisk kładziony jest na jakość.  Stawianie sobie wysokich wymagań oraz świadomość bycia producentem znanych, markowych produktów to podstawa polityki jakości firmy Bahlsen. Zapewnianie wysokich standardów jakości ma miejsce na każdym etapie działalności przedsiębiorstwa począwszy od wyboru surowców, poprzez wypiek, aż po pakowanie i dostarczanie produktu do finalnego konsumenta. Jakość w firmie Bahlsen nie odnosi sie jedynie do produktów, ale dotyczy również pracowników. Wszystko co jest dobre, może być jeszcze lepsze. Tym kryterium firma Bahlsen kieruje się nie tylko w kwestii produktów, ale również wszystkich procesów mających miejsce w przedsiębiorstwie, począwszy od procesu zakupów, poprzez produkcję, logistykę, aż po dystrybucję. Hasło, które najpełniej charakteryzuje filozofię firmy to ciągłe doskonalenie.Chęć dalszego osiągania sukcesów, zamiłowanie do działania, jak również szeroka gama markowych produktów mobilizują firmę Bahlsen do dalszego spełniania oczekiwań swoich konsumentów oraz realizowania nowych pomysłów, zgodnie z misją przedsiębiorstwa  "Osładzamy życie”.

Komentarze

  1. Mi smak tych ciastek zupełnie nie odpowiada. W makowych czuć smak proszku do pieczenia (nie wiem, czy to rzeczywiście proszek, czy nie, ale smakuje dokładnie jak proszek). Po otwarciu opakowania unosi sie zapach sztucznych olejków - jak dla mnie zdecydowanie za mocny. Kupiłam raz i nie powtórzę tego błędu.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Każdy ma inne smaki i gusta...ja do tej pory nie spotkałam się z nikim komu nie smakowałyby ciastka tej firmy..zresztą ja sama kupuję i kupować będę ..mi akurat smakują..

      Usuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny i komentarz... Pozdrawiam i zapraszam ponownie.....
Zrobiłaś/eś jakieś danie z przepisu z mojego bloga ? Zrób zdjęcie i przyślij do mnie..a umieszczę je w galerii.