760. Pasztet Drop Omega -3 z drobiem i papryką

Parę dni temu dostałam maila od pani Marceliny z propozycją przetestowania pasztetów firmy Drop..z chęcią zgodziłam się..moje córki lubią pasztety i maja już wypróbowane smaki..a teraz będą miały okazję do wypróbowania nowego smaku..no może nie tyle nowego smaku..ale każda firma zresztą tak jak każda kucharka niby robi tak samo, ale u każdej jest inny smak itd ..Ja dostałam pasztety drobiowe Omega -3 z drobiem i papryką.  
Papryka niezawodnie wzbogaca smak wielu potraw, zarówno jarskich jak i mięsnych.Stanowi znakomity akompaniament między innymi dla delikatnego mięsa drobiu. Faktten zainspirował markę DROP do stworzenia Pasztetu DROP Omega-3 z drobiem i papryką. Wielbiciele zdecydowanego aromatu i pikantnego smaku papryki spragnieni sycącej przekąski znajdą wreszcie to, czego od dawna szukali. Warto zauważyć, że Pasztet DROP Omega-3 z drobiem i papryką torównież bogate źródło dobroczynnych nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega-3.Dwa najważniejsze postulaty dobrego żywienia są więc osiągnięte – smak ipozytywny wpływ na zdrowie.
Pasztety z drobiem zawierają nienasycone kwasy tłuszczowe Omega-3 oraz olej lniany..  niezbędne dla zachowania zdrowia  i utrzymania prawidłowej pracy organizmu.Pasztet ma przyjemny smak, są w nim dość duże kawałki papryki..no i ..posmakował i córkom ..i mojemu mężowi..tak więc ..test pasztetu zdany pozytywnie..

  • bułeczka
  • pasztet drop omega -3 
  • ogórek zielony
  • szczypiorek

Bułeczkę posmarować pasztetem, ułożyć ogórek, posypać szczypiorkiem..i zajadać się..

Komentarze

  1. Nawet to omega-3 w składzie mnie nie przekonuje, jeśli w środku jest MOM... Wolę kwasy omega-3 uzupełniać w inny sposób, np. dwoma łyżkami oleju rzepakowego dziennie (pokrywają całkowicie dzienne zapotrzebowanie)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny i komentarz... Pozdrawiam i zapraszam ponownie.....
Zrobiłaś/eś jakieś danie z przepisu z mojego bloga ? Zrób zdjęcie i przyślij do mnie..a umieszczę je w galerii.