Granex i testowanie

Parę dni temu dostałam przesyłkę z Granex, a w niej kilka produktów do przetestowania..
Więc zaczynamy [ dziś o 2 produktach]..ale najpierw kilka słów o firmie..
Firma GRANEX istnieje na rynku od 1990 roku. Zajmuje się produkcją zdrowej żywności z pełnych ziaren zbóż – wafli, pieczywa lekkiego, płatków śniadaniowych oraz produktów o wysokiej zawartości błonnika pokarmowego.Firma wyposażona jest w nowoczesne urządzenia do ekspandowanej produkcji pieczywa chrupkiego z pełnych ziaren: pszenicy, ryżu i innych mieszanek zbóż. Posiada również najnowocześniejszą w Polsce linię technologiczną do ekstruzji zbóż, na której wytwarza płatki śniadaniowe w różnego rodzaju smakach i kształtach.Produkty ze znakiem firmy GRANEX to artykuły spożywcze o wysokim standardzie. Są całkowicie naturalne, wytwarzane bez użycia sztucznych dodatków – spulchniaczy, ulepszaczy, barwników i środków konserwujących. Produkowane według najnowszej technologii z pełnych ziaren zbóż, charakteryzują się doskonałymi właściwościami odżywczymi. Zawierają duże ilości, węglowodanów, minerałów, witamin, a przede wszystkim – błonnika pokarmowego. Dzięki wysokim walorom smakowym i dietetycznym są idealnym pożywieniem dla osób dbających o zdrowie, smukłą sylwetkę i dobre samopoczucie.Firma od lat bierze udział w różnorodnych targach o randze międzynarodowej, zarówno w kraju, jak i zagranicą. Realizuje na bieżąco plany rozwojowe, biorąc pod uwagę oczekiwania rynku oraz potrzeby konsumentów. Z myślą o nich wprowadza nowe produkty, dopracowane pod kątem wartości odżywczych oraz walorów smakowych.
Kupowałam już wafle , ale ryżowe i innej firmy..i szczerze mówiąc te wafle są smaczniejsze..można je jeść bez niczego lub z dodatkiem wędlin, dżemu itp..ale ja wolę bez niczego..moje córki zresztą tak samo..wiadomo..trza dbać o linię ..a takie wafle są idealne do pochrupania między posiłkami ...Wafle pszeniczne i pieczywo nie zawierają żadnych konserwantów i sztucznych dodatków ..i są polecane dla osób dbających o linię..Wafle pszeniczne wytwarzane są z najwyższej jakości pełnych ziaren wyłącznie polskiej pszenicy, bez udziału sztucznych dodatków smakowych i zapachowych oraz konserwantów. Dzięki specjalnej technologii wypieku zawierają wszystkie najcenniejsze wartości odżywcze tego zboża. Jest to produkt idealny dla osób dbających o smukłą sylwetkę oraz stosujących dietę wysokobalastową.
Wafle pszeniczne charakteryzują się niską kalorycznością oraz bogactwem składników odżywczych – protein, węglowodanów, wapnia i magnezu. Ich cechą charakterystyczną jest jednaj nadzwyczaj wysoka zawartość błonnika, ok. 40% wyższa niż w przypadku wafli ryżowych. Dzięki tej właściwości wafle pszeniczne działają jak odkurzacz, wymiatając z organizmu zbędne produkty przemiany materii, regulując metabolizm oraz chroniąc przed chorobami układu pokarmowego. Zawarte w Waflach pszeniczne składniki, a przede wszystkim błonnik i białko, pomagają również zapewnić dobrą kondycję skórze, włosom i paznokciom.
Skład surowcowy: pszenica, sól jodowana. Produkt zawiera zboża zawierające gluten oraz może zawierać śladowe ilości sezamu.
Takie pieczywo jest idealne dla osób odchudzających się..można zrobić kanapkę z jakąś wędlinką i pomidorkiem..ale można zjeść i bez niczego..

 

Pieczywo 7 Zbóż wypiekane jest z pełnych ziaren 7 zbóż – żyta, pszenicy, jęczmienia, amarantusa, owsa, ryżu i kukurydzy, bez udziału sztucznych środków spulchniających i ulepszaczy. Jest wyjątkowo niskokaloryczne, nie zawiera też dodatku mleka w proszku, cukru oraz tłuszczów.Pieczywo 7 Zbóż łączy wszystkie właściwości zawartych w nim zbóż i skutecznie dostarcza energii na cały dzień. Doskonale nadaje się nie tylko do chrupania między posiłkami, lecz również – stanowi świetną podstawę posiłków. Ze względu na bardzo niską kaloryczność oraz wysoką zawartość błonnika pokarmowego pieczywo to jest dobrą alternatywą dla tradycyjnego pieczywa w diecie osób odchudzających się.
Skład surowcowy: krajanka żytnia, pszenica, ryż, kasza jęczmienna, płatki owsiane, grys kukurydziany, mąka z amarantusa, glukoza, sól. Produkt zawiera zboża zawierające gluten oraz może zawierać śladowe ilości sezamu.

                                                    

Komentarze