Gillian McKeitch i napój likopenowy
Dzisiaj dostałam przesyłkę, a tak prawdę mówiąc to dwie,a wczoraj też dostałam..listonosz już krzywym okiem troszkę na mnie patrzy he he za te przesyłki..a ja cieszę się z tych przesyłek..Jedną z dzisiejszych przesyłek jest paczuszka ze sklepu Gillian McKeith .Na początek może zacytuję parę słów o Gillian McKeitch..

Gillian McKeith jest światowej sławy dietetykiem. Popularność przyniósł jej program telewizyjny "Jesteś tym, co jesz"nadawany na całym świecie. Gillian McKeith stworzyła serię naturalnych organicznych produktów spożywczych. W skład oferowanej zdrowej żywności wchodzą m.in. produkty bezglutenowe, żywność odpowiednia dla wegan i wegetarian, produkty zbożowe z siemienia lnianego, konopii, a także zdrowe słodycze.
Gillian McKeith jest autorką światowego bestsellera "Jesteś tym, co jesz" oraz "Jesteś tym, co jesz. Książka kucharska.". W swoich książkach Gillian McKeith opisuje swoje pomysły na zdrowe odżywianie, w tym unikanie produktów przetworzonych, jedzenie organicznej żywności w postaci surowych warzyw i owoców, regularne odtruwanie organizmu, spożywanie superpokarmów.
Gillian McKeith opracowała także suplementy diety, preparaty witaminowe i mineralne pomagające przy stosowaniu diety. Preparaty wspomagające odchudzanie zawierają takie superpokarmy, jak zielone źdźbła jęczmienia, źdźbła pszenicy, spirulina, algi morskie.
Wszystkie produkty Gillian McKeith są pochodzenia roślinnego, są naturalne lub organiczne, są nieprzetworzone.

W mojej paczuszce było kilka produktów do przetestowania, o niektórych pierwszy raz się dowiedziałam..o tych produktach napiszę jak je przetestuję..

Pierwszy produkt z mojej paczuszki to napój likopenowy wieloowocowy  i szczerze mówiąc to pierwszy raz jego próbuję..a moja opinia..to strzał w dziesiątkę..nie za słodki, nie za kwaśny ..taki w sam raz .i na dodatek bez konserwantów, barwników itp..Czerwony barwnik pomidora, likopen, jest jednym z najbardziej efektywnych przeciwutleniaczy - związków, które unieszkodliwiają w organizmie wolne rodniki.
Opatentowana przez nas technologia pozwala uzyskać pastę o wysokiej zawartości likopenu, która jako dodatek do soków owocowych podwyższa w nich zawartość przeciwutleniaczy i czyni je wartościowym składnikiem zdrowej diety.
Codzienne spożywanie butelki napoju likopenowego dostarcza dawki 30 mg likopenu, który jest dwa razy lepiej przyswajalny przez organizm niż likopen ze świeżych pomidorów. Ciesz się zdrowiem, pijąc naturalny napój o wysokiej zawartości likopenu.
Skład: sok jabłkowy z zagęszczonego soku jabłkowego, woda, pasta likopenowa, sok brzoskwiniowy z zagęszczonego soku brzoskwiniowego, sok winogronowy z zagęszczonego soku winogronowego, sok malinowy z zagęszczonego soku malinowego, aromat naturalny, kwas cytrynowy (regulator kwasowości), witamina C (substancja wzbogacająca)
 • Zawartość likopenu w butelce: nie mniej niż 30 mg
 • Napój częściowo wyprodukowany z zagęszczonego soku
 • Napój pasteryzowany
 • Wzbogacony witaminą C
  • Zawiera naturalnie występujące cukry
  • Bez dodatku konserwantów, sztucznych barwników i cukrów
  • Produkt bezglutenowy
  Pojemność: 300 ml
  Przechowywanie: Przechowywać w suchym chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż 24 godziny.
  Copyrights InnyPunktWidzenia.pl

Komentarze