StudzienicznaWolny dzień od pracy to okazja do spędzenia czasu z rodziną.W niedzielę była  wycieczka do miejscowości Studzieniczna, a potem grill nad jeziorem..A teraz  kilka zdjęć .

..Komentarze

 1. ładna miejscowość i ładne zdjęcia:) . Konikami to by się zachwyciła moja córka:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam, z przyjemnością ogląda się własne okolice. Jestem z Olecka i często z rodzicami jeździłam do Studzienicznej. Pozdrawiam!
  PS Fajny blog, wszystko takie pyszne.
  Dominika

  OdpowiedzUsuń
 3. basiaP- tam są piękne miejsca..a konikami byliśmy wszyscy zachwyceni..dały się pogłaskać..

  Czapka-dziękuję i również pozdrawiam.....Jak mnie pamięć nie myli to Twój tata to Wiesław? Pracowaliśmy razem w tej samej firmie, a Twoją Mamę też znałam...

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak! Tata to Wiesław:).
  Ale ten świat mały. Pani bloga znalazłam przypadkiem, spodobały mi się przepisy, zauważyłam Studzieniczną, zrobiło się miło, a tu okazuje się, że Pani zna rodziców:). Pamiętam tą firmę, wszystkie sklepy w okolicy i starą poczciwą nyskę, którą tata rozwoził chleb swego czasu:).
  Pozdrawiam jeszcze raz!
  PS Imię świnki jest najładniejsze, dlatego takie wybrałam. Proszę się nie obrażać, moje inne zwierzęta też mają ludzkie imiona:).

  OdpowiedzUsuń
 5. Czapka - Nie obrażam się..
  A świat jest mały..Ten nick CZAPKA i Olecko dało mi troszkę do myślenia i nie zaszkodziło zapytać...Ja też pamiętam tę nyskę... pracowałam w sklepie i stąd ta znajomość.. Pozdrawiam...

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny i komentarz... Pozdrawiam i zapraszam ponownie.....
Zrobiłaś/eś jakieś danie z przepisu z mojego bloga ? Zrób zdjęcie i przyślij do mnie..a umieszczę je w galerii.